Microsoft Office 2013 zväčšený

Microsoft Office 2013 Home and Business

použitý

Elektronická distribúcia (ESD)

Viac informácií

99,00 €

Viac informácií

Táto licencia Office 2013 je vhodná pre podnikateľov alebo tých ktorí potrebujú na svojom počítači používať Outlook.
Kancelársky balík pre komerčné použitie, pre 1 PC s Windows 7 alebo novším. 

Outlook

Najlepšie práce s vašimi emailami. Na jednom mieste prehľadne organizujete e-maily, čas, kontakty a úlohy. Základom všetkého je váš e-mailové konto. Z neho potom pracujete s e-maily a meníte je na úlohy alebo udalosti. Ľudí, s ktorými pravidelne komunikujete, si môžete uložiť medzi svoje kontakty, takže si potom nebudete musieť pamätať ich e-mailové adresy ani telefónne čísla.

Word

Vytvárajte, vylepšujte, zdieľajte vaše dokumenty a upravujte súbory PDF. Nová čítacie obrazovka vám uľahčí čítanie a opravu hotových dokumentov, rovnako ako pokročilé nástroje korektúry. Tvorte blogy, seminárne práce alebo začnite písať román.

Excel

Analyzujte a vizualizujte svoje dáta novými a intuitívnymi spôsobmi. Excel automaticky vyberie ten najlepší graf a pripraví zodpovedajúce funkcie. S dynamickým doplňovaním dát vás bude tvorba tabuliek naozaj baviť. Sledujte rodinné výdavky alebo si spočítajte daňové priznanie.

PowerPoint

Vytvárajte, zdieľajte a efektívne prezentujte svoje nápady. Môžete využiť jednu zo stoviek ponúkaných šablón, upravovať všetko počnúc štýly textu a ikonami končiac. Hotovú prezentáciu môžete pokojne odvysielať on-line alebo ju zdieľať s vašimi blízkymi.

OneNote

Usporiadajte si nápady vo svojom vlastnom digitálnom poznávacím bloku, ktorý môžete aj zdieľať. Máte prístup ku všetkým vašim textom, obrázkom, webom ale aj zvukovým záznamom alebo videu. Zdieľajte nákupný zoznam, naskenujte si pasy celej vašej rodiny, alebo si vytvorte cestovný plán vašej dovolenky

Systémové požiadavky:

Procesor: 1 GHz alebo rýchlejší s podporou SSE2
Operačná pamäť: 2 GB RAM
Pevný disk: 3 GB
Rozlíšenie monitoru: 1 024 × 768
Operačný systém: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 Server
Podpora prehliadačov: Internet Explorer 9,10,11 Mozilla Firefox 35.x +, Google Chrome 40+, Microsoft Edge
Softvérová výbava: .Net verzia: .NET 3.5, niektoré funkcie vyžadujú tiež nainštalované .NET 4.0 alebo 4.5 CLR
Účet Microsoft a internetové pripojenie pre inštaláciu

Jazyková verzia:SK

Ako aktivovať Office 2013:

1. Na počítači Windows PC, na ktorý chcete Office 2013 nainštalovať prejdite vo webovom prehliadači na adresu www.office.com/setup a zadajte 25-miestny kód (Produkt key).
2. Prihláste sa svojím účtom Microsoft, ktorý už používate na svojom PC, tabletu, telefónu s Windows alebo v aplikáciách ako Onedrive či Skype. Pokiaľ účet Microsoft ešte nemáte môžete si ho jednoducho vytvoriť. Dôkladne si uschovajte vaše prihlasovacie údaje.
3. Vyberte krajinu a jazykovú verziu v ktorej chcete Office 2013 nainštalovať. Zvolený jazyk potom už zmeníte iba s Language pack Office 2013.
4. Potom podľa pokynov na obrazovke nainštalujte Office 2013.
Správu vášho účtu nájdete na webovej adrese www.office.com/myaccount